Dziękujemy naszemu sponsorowi!

Już dzisiaj chcemy podziękować jednemu z naszych sponsorów, który - już po raz kolejny - funduje nagrody na niedzielny festyn :)

Serdecznie dziękujemy firmie ALEXANDER z Chwaszczyna – producentowi gier i zabawek edukacyjnych, za ufundowanie nagród. Wszystkim gorąco polecamy gry edukacyjne z serii Sowa Mądra Głowa, które w przyjemny sposób pomagają w szybkiej i skutecznej nauce rysowania, literek, ortografii, czytania, poprawnej wymowy, cyferek i działań matematycznych.

Zapraszamy do rodzinnej zabawy z grami firmy ALEXANDER.

Gorący Ziemniak to moc radości i pysznej rozrywki dla całej rodziny.

(kliknij w obrazek powyżej aby obejrzeć film poświęcony grze Gorący Ziemniak)

www.alexander.com.pl