Menu
A+ A A-

Dziękujemy naszemu sponsorowi!

  • Odsłony: 310

Już dzisiaj chcemy podziękować jednemu z naszych sponsorów, który - już po raz kolejny - funduje nagrody na niedzielny festyn :)

Serdecznie dziękujemy firmie ALEXANDER z Chwaszczyna – producentowi gier i zabawek edukacyjnych, za ufundowanie nagród. Wszystkim gorąco polecamy gry edukacyjne z serii Sowa Mądra Głowa, które w przyjemny sposób pomagają w szybkiej i skutecznej nauce rysowania, literek, ortografii, czytania, poprawnej wymowy, cyferek i działań matematycznych.

Zapraszamy do rodzinnej zabawy z grami firmy ALEXANDER.

Gorący Ziemniak to moc radości i pysznej rozrywki dla całej rodziny.

(kliknij w obrazek powyżej aby obejrzeć film poświęcony grze Gorący Ziemniak)

www.alexander.com.pl

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
92 8345 0006 2017 0000 1583 0001

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)