Menu
A+ A A-

Całodobowa dziękczynna adoracja Najświętszego Sakramentu za XXXIII Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę - 14-15.09.2018

  • Odsłony: 447

Wszystkich uczestników i sympatyków Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - ale także Parafian - zapraszamy na całodobową dziękczynną adorację Najświętszego Sakramentu za dar tegorocznej XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

 

Adoracja odbędzie się w piątek i sobotę (14-15 września 2018 r.) - rozpocznie się Mszą Świętą w piątek o godz. 18:30 i zakończy Mszą Świętą w sobotę o godz. 18:30(z przerwą na Mszę Świętą dla chorych o godz. 10:00). W czasie adoracji odprawimy Mszę Świętą o północy z piątku na sobotę - podczas której jeszcze raz będziemy polecać wszystkie intencje tej pielgrzymki.

Przyjdź i pomódl się - choćby na chwilę.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)