Menu
A+ A A-

Różaniec i konferencja Leszka Dokowicza - 10.11.2018 godz. 18:30

  • Odsłony: 458

Młodzieżowa wspólnota Ruchu Światło Życie z naszej parafii i oraz parafii Chrystusa Króla w Gdyni-Małym Kacku zaprasza w sobotę 10 listopada 2018 r. na wspólną modlitwę różańcową z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Zaczynamy o godz. 18.30 Mszą Świętą, po której wysłuchamy konferencji Leszka Dokowicza (inicjatora modlitwy różaniec do granic, która została zorganizowana w całym kraju, reżysera) o sile, mocy i pięknie modlitwy różańcowej i walce duchowej która toczy się w naszym życiu. Następnie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy różaniec.

Zapraszamy was serdecznie do wspólnej modlitwy.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)