Konferencja rapera Tau i różaniec za zmarłych - 18.11.2018 godz. 19:00

W cyklu comiesięcznych spotkań grupy pielgrzymkowej - na które zapraszamy tak pielgrzymów, jak i sympatyków pielgrzymki - w listopadzie naszym gościem będzie raper Tau, czyli Piotr Kowalczyk, który w niedzielę 18 listopada 2018 r. złoży świadectwo i opowie o swoim nawróceniu.

• godz. 19:00 - konferencja Tau pt. "Drwal, siła i moc"
  • po konferencji - adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa z wypominkami za zmarłych pielgrzymów, gospodarzy i dobrodziejów pielgrzymki

Zachęcamy do przygotowania i zabrania ze sobą kartek z imionami i nazwiskami zmarłych osób związanych z pielgrzymką, które chcielibyśmy włączyć do wspólnej modlitwy.