Menu
A+ A A-

Konferencja rapera Tau i różaniec za zmarłych - 18.11.2018 godz. 19:00

  • Odsłony: 196

W cyklu comiesięcznych spotkań grupy pielgrzymkowej - na które zapraszamy tak pielgrzymów, jak i sympatyków pielgrzymki - w listopadzie naszym gościem będzie raper Tau, czyli Piotr Kowalczyk, który w niedzielę 18 listopada 2018 r. złoży świadectwo i opowie o swoim nawróceniu.

  • godz. 19:00 - konferencja Tau pt. "Drwal, siła i moc"
  • po konferencji - adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa z wypominkami za zmarłych pielgrzymów, gospodarzy i dobrodziejów pielgrzymki

Zachęcamy do przygotowania i zabrania ze sobą kartek z imionami i nazwiskami zmarłych osób związanych z pielgrzymką, które chcielibyśmy włączyć do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)