Menu
A+ A A-

Godzina łaski dla całego świata - 08.12.2018 godz. 11:00

  • Odsłony: 329

W sobotę 08 grudnia 2018 r., w liturgiczną uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kaplicy:

  • na godz. 11:00 na Mszę Świętą
  • po Mszy - na adorację Najświętszego Sakramentu

Chcemy w ten sposób włączyć się w czuwanie w ramach „Godziny łaski dla całego świata” - o której Matka Boża mówiła pielęgniarce Pierinie Gilli we włoskim Montichiari w dniu 08 grudnia 1947 r.:

Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono „Godzinę łaski dla całego świata”. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)