Menu
A+ A A-

Pierwszoczwartkowa modlitwa za powołanych - 06.12.2018 godz. 18:30

  • Odsłony: 530

W najbliższy czwartek 06 grudnia 2018 r. z inicjatywy Akcji Katolickiej w naszej parafii rozpoczynamy comiesięczne pierwszoczwartkowe wieczorne Msze Święte w intencji kapłanów i sióstr pracujących w naszej parafii oraz pochodzących z tej parafii.

Będziemy też modlili się o nowe i święte powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.

Msza o godz. 18:30 zostanie poprzedzona odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i dalej adoracją Najświętszego Sakramentu aż do wieczornej Mszy.

Z naszej kapłańskiej strony bardzo dziękujemy wiernym za tą inicjatywę i prosimy o tą modlitwę.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)