Menu
A+ A A-

Wakacyjna zmiana godzin Mszy Świętych

  • Odsłony: 594

W związku z wakacjami od lipca zmieniamy porządek odprawiana Mszy Świętych w parafii:

  • w tygodniu nie odprawiamy Mszy o godz. 8:00 (pozostają bez zmian Msze o godz. 7:00 i 18:30)
  • w niedziele nie odprawiamy Mszy o godz. 14:00 - zamiast tego dodatkowa Msza wieczorem o godz. 20:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)