Menu
A+ A A-

Festyn rodzinny na pożegnanie lata - 08.09.2019 godz. 15:00

  • Odsłony: 588

W niedzielę 08 września 2019 r. w godz. 15:00-18:00 - wraz z Radą Dzielnicy Karwiny - zapraszamy parafian, gości i wszystkich mieszkańców Karwin na festyn rodzinny z okazji pożegnania lata.

Jak dotychczas, festyn odbędzie się na terenie zielonym za naszym kościołem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny - nie zabraknie muzyki, zabaw sportowych dla mniejszych i większych, okazji do spróbowania pysznego jedzenia, a dla najmłodszych także uwielbianych "dmuchańców" (zjeżdżalnia, zamek do skakania).

Zachęcamy do włączenia się w przygotowanie festynu (kontakt - s. Edyta). Będziemy wdzięczni za upieczenie ciast.

Tym razem chcemy zorganizować również kiermasz książek - zachęcamy do przynoszenia książek, które można składać w salce parafialnej lub biurze parafialnym.

Podczas festynu będzie można wesprzeć leczenie 3-letniej Zuzi z naszej parafii.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)