Przygotowanie do I Komunii i bierzmowania - pierwsze spotkania

Po wakacjach zaczynamy spotkania w ramach katechez sakramentalnych - i dlatego zapraszamy:

• rodziców dzieci komunijnych na spotkanie w poniedziałek 09 września 2019 r. na godz. 19:15 do kościoła (uroczystość zaplanowana jest na 10 maja 2020 r.)
  • młodzież klas I szkół średnich z rodzicami na spotkanie w poniedziałek 16 września 2019 r. o godz. 19:15 w kościele - zapisy dla kandydatów do bierzmowania trwają do dnia 15 września 2019 r.