Menu
A+ A A-

Bożonarodzeniowa zbiórka darów dla potrzebujących

  • Odsłony: 467

Parafialny Zespół Caritas prosi o składanie darów, które przed świętami Narodzenia Pańskiego rozdamy ubogim i potrzebującym z naszej parafii.

Prosimy o żywność, słodycze i środki czystości (w tym momencie dziękujemy za odzież i ubrania - nie ma na nią zupełnie zapotrzebowania; można ją przynieść do kontenera PCK, który stoi w narożniku parkingu przed kościołem). Można też przynieść gotową już do przekazania jakiejś rodzinie świąteczną paczkę.

Dary można składać w kaplicy Chrystusa Miłosiernego (z tyłu kościoła, po prawej stronie od wejścia głównego, obok kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II)

Wydawanie darów odbędzie się w czwartek 19 grudnia 2019 r. w godz. 9:00-14:00 w salce na plebanii.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)