Menu
A+ A A-

Modlitwa błogosławieństwa wielkanocnego stołu

  • Odsłony: 219

W związku z brakiem możliwości święcenia pokarmów w Wielką Sobotę - zachęcamy do wspólnej, w domowym gronie, modlitwy błogosławieństwa wielkanocnego stołu przed śniadaniem wielkanocnym.

W tycm celu przygotowaliśmy, gotowe do wydrukowania, pliki z okolicznościową modlitwą:

Módlmy się wspólnie w niedzielny poranek!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)