Menu
A+ A A-

Zmiana ilości osób uczestniczących w nabożeństwach od 17 maja 2020 r.

  • Odsłony: 236

Informujemy, iż - w związku ze zmianą przepisów powszechnie obowiązujących - od poniedziałku 17 maja 2020 r. w naszym kościele może jednocześnie przebywać 180 osób.

Wynika to z faktu, iż powierzchnia kościoła - bez górnych chórów - to 1770 metrów kwadratowych (przepisy przewidują konieczność zapewnienia 15 m kwadratowych na osobę).

Prosimy zajmować miejsca w kościele z zachowaniem odstępów.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)