Menu
A+ A A-

Piesza Pielgrzymka z Gdyni do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie - 05.09.2020

  • Odsłony: 246

Jak co roku w pierwszą sobotę września - a więc w sobotę 05 września 2020 r. po raz kolejny wyruszy Piesza Pielgrzymka z Gdyni do sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie - z okazji odpustu ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (tytuł swarzewskiego kościoła).

 

Tradycyjnie pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu. Trasa wynosi ok. 32 km.

Planowane przybycie do Swarzewa ok. godz. 16:30, zaś o godz. 17:00 Msza Święta dla pielgrzymów m.in. z Gdyni.

Zapewniamy powrót autobusem ze Swarzewa na Karwiny po pielgrzymce - bilety w cenie 15 zł można nabyć w zakrystii po Mszach Świętych lub na trasie pielgrzymki.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)