Menu
A+ A A-

wSTAŃiSŁAW 2.0: skacz! - 10.10.2020

  • Odsłony: 201

Zapraszamy Was w sobotę 10 października 2020 r. na drugą edycje wydarzenia wSTAŃiSŁAW, tym razem w opcji: 2.0 - skacz! Będziemy chcieli wykonać skok wiary, to znaczy powierzyć swoje życie Chrystusowi.

W czasie wydarzenia będziemy się modlić i uwielbiać Jezusa we wspólnocie wraz z takimi osobami i zespołami jak:

  • exodus 15
  • zespół PAW
  • Estera Esti Kukier (jeden z członków zespołu Steeped)
  • SZYMON REICH (świadectwo)

Chcemy by to wydarzenie mogło odbyć się całkowicie profesjonalnie dlatego zbieramy fundusze na scenę, nagłośnienie, światła, telebim, opłacenie zespołów, przygotowanie transmisji on - line z prawdziwego zdarzenia.

Możesz wspomóc to dzieło, przez wpłatę środków na Zrzutce.

Mamy nadzieje, że uda nam się spotkać w bezpiecznych warunkach, że będziemy mogli RAZEM uwielbić Jezusa Chrystusa - Naszego Pana i Zbawiciela.

Wydarzenie też będzie transmitowane on-line.

Zapraszajcie i udostępniajcie dalej wydarzenie. Niech dobro leci w internet.

PAX

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)