Menu
A+ A A-

Rozpoczęcie katechez dla dzieci komunijnych

  • Odsłony: 171

W tym tygodniu rozpoczynamy dodatkowe katechezy dla dzieci klas II szkół podstawowych, które rozpoczynają przygotowania do przyjęcia I Komunii Świętej.

Spotkania będą się odbywać od poniedziałku do piątku w ustalonych grupach w salce parafialnej.

Katechezy prowadzi s. Augustyna.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)