Menu
A+ A A-

Modlitwa za dzieci urodzone i ochrzczone w zeszłym roku - 10.01.2021 godz. 12:00

  • Odsłony: 170

W niedzielę 10 stycznia 2021 r. - w zamykające okres Narodzenia Pańskiego święto Chrztu Pańskiego - na Sumę parafialną o godz. 12:00 zapraszamy w szczególny sposób rodziny dzieci, które urodziły się i zostały ochrzczone w minionym roku 2020.

Na Mszy udzielimy dzieciom specjalnego błogosławieństwa.

Imiona i nazwiska dzieci, których rodzice wyrażają chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu prosimy zgłaszać do zakrystii lub do biura parafialnego w celu przygotowania okolicznościowych pamiątek.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
17:26
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2373289

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)