Menu
A+ A A-

Zmiany godzin Mszy wieczornych w styczniu

  • Odsłony: 194

Przez cały styczeń zmianie ulegną niektóre godziny wieczornej Mszy Świętej.

Z uwagi na planowaną jeszcze w ubiegłym roku kolędę czyli wizytę duszpasterską, przyjmowaliśmy intencje mszalne na godz. 15:00, jak każdego roku. W związku z trwającą sytuacją pandemii koronawirusa i zmianami dotyczącymi planowanej Kolędy informujemy, że Msze wieczorne w:

  • poniedziałki, czwartki i piątki będą sprawowane o godz. 15:00
  • wtorki, środy i soboty, z uwagi na cotygodniowe nabożeństwa i pracę biura parafialnego, odprawiane będą o godz. 18:30.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
17:13
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2373285

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)