Menu
A+ A A-

Różaniec dla dorosłych i dzieci w październiku

  • Odsłony: 276
Jak paciorki różańca przesuwają się chwilę, nasze smutki, radości i blaski...

Odmawiając różaniec oddajemy wszystkie nasze radości i smutki – całe nasze – życie Maryi. Gdy zwracamy się do Niej z ufnością, możemy być pewni, że Ona wstawia się za nami u Swego Syna – Jezusa. Różaniec – z pozoru to zwykła modlitwa. Modlitwa długa i nużąca. Tak jednak nie jest! Różaniec to nie jest zwykła modlitwa – to sposób na życie!

Rozpoczynamy październik - miesiąc, w którym Kościół w szczególny sposób stawia przed naszymi oczami modlitwę różańcową.

Wszystkich Parafian i Gości - młodzież i dorosłych - zapraszamy na różaniec zawsze 45 minut przed Mszą wieczorną:

  • od poniedziałku do soboty - o godz. 17:45
  • w niedziele - o godz. 17:15
Zachęcamy wszystkich do udziału w tej pięknej tradycyjnej modlitwie Kościoła.

Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17:00.
 
W tym miesiącu szczególnie zachęcamy do poznania i może dołączenia do wspólnoty Żywego Różańca (jej opiekunem jest ks. Jacek).

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
06:52
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600101

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)