Menu
A+ A A-

Morze Modlitwy - modlitwa za naszą miejscowość

  • Odsłony: 132

W czwartek 07 października 2021 r. (w dniu poświęconym Matce Bożej Różańcowej) rozpocznie się dwumiesięczna modlitwa różańcowa, która zakończy się 08 grudnia 2021 r. (w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny).

Będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla naszych miast i miejscowości oraz dla całej naszej Ojczyzny.

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę poprzez odmówienie codziennie przez dwa miesiące jednej dziesiątki różańca.

W ten sposób chcemy odpowiedzieć na wezwanie Maryi, która w Fatimie i w Gietrzwałdzie prosiła o codzienne odmawianie różańca.

Jest to trzecia edycji inicjatywy duszpasterskiej Kościoła Domowego Archidiecezji Gdańskiej.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.33-36
Czas na serwerze:
05:37
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
486
Artykułów:
1303
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2600031

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)