Sakrament chrztu

Sakramentu Chrztu Świętego udzielamy w parafii w każdą drugą niedzielę miesiąca podczas sumy parafialnej odprawianej o godz. 12:00

Wymagane dokumenty:

1odpis aktu urodzenia dziecka z Urzędu Stanu Cywilnego

2świadectwo ślubu kościelnego rodziców dziecka

3dane personalne, adresowe i zaświadczenie rodziców chrzestnych od proboszcza parafii do której należą, iż są katolikami wierzącymi i praktykującymi, którzy nie pozostają w karach kościelnych i w związku z tym mogą być obdarzeni godnością Ojca lub Matki Chrzestnej

Chrzest powinno zgłaszać co najmniej jedno z rodziców osobiście. Zgłaszać dziecko należy co najmniej 2 tygodnie przed planowaną datą chrztu.

System operacyjny:
Linux v