Menu
A+ A A-

Zmarła Marianna Popiełuszko - Mama bł. ks. Jerzego Popiełuszki

We wtorek 19 listopada 2013 r. w Szpitalu Miejskim w Białymstoku zmarła Marianna Popiełuszko - Mama bł. ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie posiadamy w naszym kościele parafialnym.

Pogrzeb Matki bł. ks. Jerzego Popiełuszki odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 r. o godz. 11.00 w Suchowoli. Liturgii żałobnej będzie przewodniczył i homilie wygłosi metropolita białostocki abp Edward Ozorowski.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)