Menu
A+ A A-

Kiermasz świąteczny - 15.12.2019

  • Odsłony: 4045

Po Mszach Świętych w niedzielę 15 grudnia 2019 r. zapraszamy na kiermasz świąteczny, przygotowany przez nasze siostry szensztackie oraz panie z naszej parafii.

Na kiermaszu oferujemy własnoręcznie przygotowane i wykonane:

  • ciasta
  • pierogi
  • pierniki
  • stroiki świąteczne
  • świece.

Tradycyjnie prosimy o wsparcie domowymi wypiekami.

Dochód przeznaczony jest na uruchomienie ogrzewania w naszym kościele.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)