Menu
A+ A A-

"Nieszpory Uroczyste" Johanesa Schiedermeyera - pliki video z koncertu w kościele

  • Odsłony: 2824


W piątek 12 listopada 2010 o godz. 19.00 w naszym kościele odbył się koncert w ramach Gdyńskiego Sezonu Chóralnego „Cantemus Omnes”, w ramach którego chór Symfonia wykonał "Nieszpory Uroczyste Johanesa Schiedermeyera".


Magnificat
" mce_src="/" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425">
Dixit Dominus
" mce_src="/" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425">


Beatus Vir
" mce_src="/" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425">


Laudate Dominum
" mce_src="/" allowfullscreen="" frameborder="0" height="349" width="425">

embed video plugin powered by Union Development

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)