Menu
A+ A A-

Msza o uzdrowienie dla chorych i starszych

  • Odsłony: 4213

Pomysł odprawiania specjalnego nabożeństwa dla osób chorych, starszych i samotnych wyszedł w 2010 r. od ówczesnego wikariusza parafii ks. Rafała Starkowicza.

Zgodnie z zapoczątkowaną przez niego tradycją - w każdą III sobotę miesiąca o godz. 10:00 osoby te wraz z opiekunami i najbliższymi gromadzą się na Eucharystii oraz spotkaniu w kaplicy, łącząc swój krzyż i ofiarując swoje cierpienia Bogu w intencjach Kościoła i parafii.

Opiekunem duszpasterstwa jest ks. Jacek Nawrot.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
22:55
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2370862

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)