Msza o uzdrowienie dla chorych i starszych

Pomysł odprawiania specjalnego nabożeństwa dla osób chorych, starszych i samotnych wyszedł w 2010 r. od ówczesnego wikariusza parafii ks. Rafała Starkowicza.

Zgodnie z zapoczątkowaną przez niego tradycją - w każdą III sobotę miesiąca o godz. 10:00 osoby te wraz z opiekunami i najbliższymi gromadzą się na Eucharystii oraz spotkaniu w kaplicy, łącząc swój krzyż i ofiarując swoje cierpienia Bogu w intencjach Kościoła i parafii.

Opiekunem duszpasterstwa jest ks. Jacek Nawrot.

System operacyjny:
Linux v