Menu
A+ A A-

Serwisy poświęcone sylwetkom kardynałów

  • Odsłony: 3114

Osoby poszukujące informacji na temat sylwetek kardynałów - nie tylko żyjących, ale również postaci historycznych - oraz konklawe zachęcam do odwiedzenia dwóch niezwykle dokładnie prowadzonych anglojęzycznych serwisów:

  • Catholic Hierarchy - świetny serwis Dawida M. Cheneya, poświęcony nie tylko kardynałom, historii konklawe, ale także wszystkim bieżącym nominacjom w Kościele Rzymskokatolickim na poziomie nominacji biskupich i wyższym

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)