Menu
A+ A A-

Adoptuj kardynała na konklawe

  • Odsłony: 3295

Dla osób, które chcą się włączyć szczególnie opiekę modlitewną nad kolegium kardynalskim w okresie zbliżającego się konklawe - powstała bardzo ciekawa inicjatywa, utworzona przez grupę Młodzież 2000 z Niemiec. 

Otóż przez specjalnie utworzony serwis możliwe jest dokonanie "adopcji" kardynała. Wystarczy podać swoje dane osobowe, adres e-mail i zarejestrować się w bazie - a zaraz otrzymujemy dane osobowe kardynała, wylosowanego przez system specjalnie dla nas, którego można w szczególny sposób wspierać duchowo w tym wyjątkowym czasie oczekiwania na kolejnego następcę św. Piotra.

A więc - adoptuj kardynała!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)