Menu
A+ A A-

śp. ks. kanonik Stanisław Karwowski (1931-2016) - rezydent

 


emeryt - kapłan archidiecezji warmińskiej

07.10.1989 - kanonik gremialny Konkatedralnej Kapituły Kolegiackiej w Gołdapi (diecezja ełcka)
06.05.1997 - kanonik honorowy Kapituły Kolegiackiej w Dobrym Mieście (archidiecezja warmińska)
09.02.2007 - kanonik zasłużony Kapituły Kolegiackiej w Dobrym Mieście (archidiecezja warmińska)

urodzony - 30.10.1931 r. Pluty koło Łomży
święcenia kapłańskie - 24.06.1956 r. Lublin
zamieszkały na terenie naszej parafii - od 02.07.2007 r.


1956 - wikariusz parafii katedralnej pw. św. Jakuba w Olsztynie
1956-21.08.1957 - wikariusz parafii pw. Św. Michała Archanioła w Zwierznie koło Elbląga
21.08.1957-21.05.1977 - administrator parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Jeziorze koło Elbląga
21.05.1977-06.06.1981 - administrator parafii pw. św. Barbary w Krzyżanowie i parafii Fiszewo koło Elbląga
06.06.1981-15.06.1981 - administrator parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Babiaku
15.06.1981-31.03.1990 - administrator parafii pw. Narodzenia NMP w Wieliczkach koło Olecka
31.03.1990-02.07.2007 - proboszcz parafii pw. św. Walentego w Lipowcu koło Szczytna
od 02.07.2007 - emeryt, zamieszkujący na terenie parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni-Karwinach

zmarł 18.11.2016
pochowany w Łomży

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)