Misje parafialne 2017

Informacje i materiały dotyczące trzecich Misji Parafialnych, odbywających się w parafii w dniach 01-08 października 2017 r.

Misje głosił o. Romuald Kszuk ISchP z Instytutu Ojców Szensztackich (duszpasterz Ruchu Szensztackiego Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko-Praskiej, duszpasterz powołań, krajowy moderator Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej).

Misje święte w naszej parafii miały już miejsce: pierwsze w lutym 1996 r. z okazji roku jubileuszowego, oraz drugie w październiku 2005 r. w związku z peregrynacją obrazu Jezusa Miłosiernego "Jezu, ufam Tobie". W parafii przeprowadza się je zazwyczaj co około 10 lat.

O. Józef Kentenich o Modlitwie Pańskiej
[POSŁUCHAJ] Nagrania nauk z misji parafialnych
[POCZYTAJ] Materiały do czytania z misji parafialnych
List do parafian - zaproszenie na misje
Modlitwa nowenny przed misjami parafialnymi
Czym są misje parafialne?