Ogłoszenia parafialne

Tutaj zapoznasz się z wszystkimi ogłoszeniami parafialnymi - zarówno aktualnymi, jak i archiwalnymi. Najnowsze - na samej górze.

Wszystkie ogłoszenia i informacje znajdziesz wywieszone w gablocie - obok głównego wejścia do kościoła.

Ogłoszenia parafialne 17.06.2018 (10. niedziela zwykła)

1Mamy za sobą odpust parafialny. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli godnie przeżyć tą uroczystość, a zwłaszcza tym, którzy bardzo ofiarnie włączyli się w organizację Festynu Rodzinnego.

2Dzisiaj zbiórka do puszek na rozpoczęcie prac związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. Za wszelkie złożone dotychczas ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

320 czerwca przypada rocznica chrztu św. Jana Pawła II, z tej okazji Msza św. dziękczynna za jego życie i pontyfikat w środę o godz. 9.00.

4W sobotę sześciu naszych ministrantów otrzymało z rąk ks. Bp. Wiesława Szlachetki, promocje na lektorów z wręczeniem krzyża lektorskiego. Naszym nowym lektorom serdecznie gratulujemy.

5Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe codziennie o 18:00, a w niedzielę o 17.30. W związku z miesiącem kultu Najświętszego Serca Jezusowego można przynosić kwiaty do figury umieszczonej na filarze przy wejściu do naszego kościoła.

6We wtorek i środę adoracja NS o stałych godzinach. W środę nowenna do MBNP.

7Zbliżają się wakacje. Nasze siostry organizują dla dziewcząt wakacyjny wyjazd połączony z rekolekcjami. Terminy i informacje na plakacie w gablocie lub bezpośrednio u sióstr.

8W kiosku parafialnym do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Źródło” oraz „Galilea”. W Gościu między innymi mundialowy hit, kolory terminarz mistrzostw świata a także propozycje miejsc które warto odwiedzić w czasie wakacji. Polecamy i zachęcamy.