Ogłoszenia parafialne

Tutaj zapoznasz się z wszystkimi ogłoszeniami parafialnymi - zarówno aktualnymi, jak i archiwalnymi. Najnowsze - na samej górze.

Wszystkie ogłoszenia i informacje znajdziesz wywieszone w gablocie - obok głównego wejścia do kościoła.

Ogłoszenia parafialne 18.02.2018 (01. niedziela Wielkiego Postu)

1Zapraszamy na Nabożeństwa Gorzkich Żali wraz z Kazaniem Pasyjnym w niedziele o godz. 17:00. Nabożeństwo poprowadzi i kazanie wygłosi ojciec Jacek Nawrot. Ofiary złożone na tacę w czasie tego nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

2Dzisiaj zbiórka na inwestycje w naszym kościele. W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy prace nad wprowadzeniem ogrzewania do zakrystii oraz do nowo powstającej na zapleczu kościoła salki dla wspólnot parafialnych.

3Ojciec Święty Franciszek ogłosił Dzień Modlitwy i Postu w intencji pokoju. Odbędzie się on 23 lutego. W związku z tym w naszej kaplicy w piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9:00 do wieczornej Mszy św.

4Dzisiaj spotkanie wszystkich, którzy czują się pielgrzymami. O godz. 18:00 Msza św. w kościele. Potem w kaplicy konferencja którą wygłosi ks. Henryk Mruczkowski, wikariusz z parafii w Orłowie, o czwartym Darze Ducha Świętego – Męstwa zatytułowana „Siłka to za mało”. Po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie w salce.

5W tym tygodniu obędą się spotkania dla dzieci do I-komunii św. W następną niedzielę obrzęd poświęcenia świec komunijnych.

6Spotkanie dla bierzmowanych we wtorek o 17.30 oraz 19.15 w kaplicy.

7Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania w środę po wieczornej Mszy św., o godz. 19.15 w kaplicy.

8W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie w salce Akcji Katolickiej.

9W najbliższy piątek rozpoczniemy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w następującym porządku: rano po Mszy Świętej o godz. 8.00 w kaplicy; po południu o godz. 17.00 dla dzieci i młodzieży w kościele; 3) wieczorna droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży o godz. 20:00 w kościele.

10Osoby wyjeżdżające na Pielgrzymkę do Kalisza proszone są o wpłacenie pozostałej kwoty do końca lutego. W zakrystii do odebrania program pielgrzymki.

11W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła.

12We wtorek, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od godz. 20.00 – 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.

13W środę zapraszamy o godz. 17.00 na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.

14W kiosku parafialnym można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz „Źródło”.

15W ostatnim czasie odeszła do Pana: † śp. Teresa Mrówka, l. 79 zam. ul. Wielkopolska 350. W intencji śp. zmarłych naszych parafian, a także wszystkich zmarłych z naszych rodzin: dobry Jezu, a nasz Panie...