Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 03.09.2017 (22. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 385

1Dzisiaj o godz. 16.30 w salce spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

2W piątek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia na wszystkich Mszach św. akt oddania Polski Niepokalanemu Sercu Maryi.

3Z okazji 6 rocznicy śmierci śp. ks. kan. Tadeusza Gawrońskiego w środę o godz. 18 w intencji zmarłego Księdza Proboszcza odprawimy nabożeństwo do Matki Bożej NP i ofiarujemy Mszę św. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich parafian.

4Zbiórka wspólna dla ministrantów i lektorów we wtorek na 17:30 w kościele. Zapraszamy nowych kandydatów.

5Organizujemy wyjście do kina na film: „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Termin: poniedziałek 4 września godz. 16.40 w Kinie studyjnym przy Teatrze Muzycznym. Cena biletu 11 zł. Zapisy w zakrystii.

6Od 1 września powróciła w tygodniu msza św. o godz. 8:00 rano.

7We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Prosimy, aby najbliższe Adoracje ofiarować Bogu z prośbą o błogosławieństwo i asystencję Ducha Świętego dla dzieci, młodzieży i nauczycieli którzy rozpoczynają nowy rok szkolny.

8Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które 6 maja 2018 roku przyjmą I-Komunię Św. odbędzie się w czwartek 7 września o 19:00 w kaplicy.

9Zapraszamy na otwarte spotkanie nowej wspólnoty Strumieni Życia w poniedziałek o 19:00 w kaplicy. W programie wspólne uwielbienie przy muzyce oraz konferencja „Moje miejsce w świecie”. Więcej informacji o wspólnocie na stronie www.strumieniezycia.pl oraz na ulotkach i w gablocie.

10Od tej niedzieli wznowiony zostaje druk Biuletynu Parafialnego, który dostępny jest pod chórem. Prosimy o zabranie za dobrowolną ofiarę.

11Bardzo dziękujemy za ofiarowane zeszyty i przybory szkolne. W większości trafiły już do potrzebujących dzieci.

12Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa Niedzielnego”.

13W tym tygodniu odeszli do Pana: † śp. ks. Stefan Kieliński, salezjanin z Rumi, l. 85; † śp. Krystyna Pieregut, lat.65, z ul. Makuszyńskiego; † śp. Zbigniew Wawrzyniak, lat. 69, z ul. Brzechwy. Wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu: dobry Jezu, a nasz Panie…

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Uwaga!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)