Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 10.09.2017 (23. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 322

1W środę po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła. Prosimy zabrać ze sobą świece. Zapraszamy także czcicieli Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej wraz z kapliczkami.

2We wtorek od godz. 20.00, a w środę od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

3Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania we wtorek o 17.30 w salce.

4Rozpoczynamy cykl spotkań z dziedziny formacji duchowej. Pierwsza spotkanie w piątek po wieczornej Mszy świętej w salce. Temat: „Człowiek stworzony jako istota poszukująca i co z tego wynika”. Spotkania te nie są związane z żadną wspólnotą ani grupą, są skierowane do tych, którzy szukają okazji, aby porozmawiać na tematy związane z życiem duchowym.

5W przyszłą sobotę (3 sobota miesiąca) - 16 września, do kaplicy zapraszamy wszystkich chorych, starszych i samotnych na godz. 10.00 na Mszę św. o uzdrowienie na duszy i na ciele.

6W piątek 15 września o godz. 18:00 rozpocznie się całodobowa adoracja dziękczynna za XXXII Gdyńską Pielgrzymkę. W trakcie adoracji Msza św. o północy.

7Proponujemy udział w „Warsztatach 12 Kroków czyli duchowej drodze do poznania siebie i zjednoczenia z Bogiem”. Propozycja jest skierowana do osób, które doświadczają bezsilności w jakiejś sferze swojego życia, a przekonały się że sama modlitwa i własne postanowienia nic nie dały. Będzie to cykl 14-tu spotkań. Warsztaty odbywać się będą od października w naszej parafii. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Jackiem.

8Zapraszamy na wspólną modlitwę uwielbienia ze wspólnotą Strumieni Życia w poniedziałek o 19:00 w kaplicy.

9Grupa Maranatha zaprasza w drugie i czwarte poniedziałki po Mszy św. wieczornej na spotkania formacyjno modlitewne.

10W następną niedzielę będziemy zbierać podpisy popierające obywatelski projekt ustawy za większą ochroną dzieci poczętych. Potrzebny będzie adres i numer pesel. Ustawa zlikwiduje dyskryminację chorych dzieci poczętych poprzez zapewnienie im tej samej ochrony prawnej, która przysługuje obecnie zdrowym dzieciom poczętym.

11Scholka parafialna zaprasza chętne dzieci do wspólnego śpiewu na mszach z udziałem dzieci. Próby odbywają się zawsze w niedzielę o godz. 9:30 rano przed Mszą św. dla dzieci.

12Zbiórka dla ministrantów we wtorek o 17:30 w salce.

13Przedstawiciele Gdyńskiego Hospicjum rozprowadzają dziś kalendarze, zebrane ofiary przeznaczone są na dalsza działalność tego Domu Ulgi w Cierpieniu.

14Kalendarz liturgiczny: we wtorek Najświętszego Imienia Maryi; w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – pamiętajmy o szczególnym uczczeniu w tym dniu Krzyża w naszych domach, w piątek NMP Bolesnej.

15Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Zbieramy do puszek na inwestycje w naszym kościele.

16W kiosku parafialnym do nabycia najnowsza prasa katolicka – „Gość Niedzielny” i „Źródło”.

17Pod chórem za dowolną ofiarę można wziąć ze sobą Biuletyn Parafialny.

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Uwaga!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)