Ogłoszenia parafialne 12.11.2017 (32. niedziela zwykła)

1Małżonków zapraszamy do Kawiarenki Dialogowej dzisiaj na godz. 16:30. Tematem spotkania będzie: „Modlitwa małżeńska”. Okazja do porozmawiania ze sobą we dwoje przy muzyce i kawie.

2Dzisiaj w całym kraju obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem w Potrzebie. W związku z tym przeprowadzamy zbiórkę ofiar do puszek.

3We wtorek od godz. 20.00 – 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy, która zakończy się Apelem Jasnogórskim.

4W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 17.00 – 17.45 następnie Wypominki z różańcem, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

5W czwartek otwarte spotkanie akcji Katolickiej, wieńczące 20-lecie istnienia Akcji w parafii. Zapraszamy do salki po wieczornej Mszy świętej.

6W piątek katecheza dla dorosłych. Tematem spotkania będzie: „Słowo Boże, czyli jak zrozumieć co Bóg mówi do mnie w Piśmie świętym”.

7W sobotę (wyjątkowo w kościele!) o godz. 10.00 - Msza św. z modlitwą o uzdrowienie na duszy i na ciele, dla chorych i ich opiekunów.

8Zapraszamy do wzięcia udziału w 20-tygodniowym programie Strumieni Życia od 6 grudnia do 9 maja 2018 r. Strumienie Życia są pracą nad uzdrowieniem zranień uczuć i relacji pomiędzy ludzkich. Więcej informacji na stronie http://strumieniezycia.pl oraz na naszym profilu Facebook.

9Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych z Wypominkami za zmarłych w dni powszednie przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.45, a w niedzielę o 17.30.

10Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – Pierwszych Męczenników Polskich; w czwartek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; w sobotę - bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.

11W kiosku parafialnym do nabycia najnowsza prasa katolicka - „Gość Niedzielny" i „Źródło”. A w „Gościu”: o wpisanym w serce chrześcijanina nakazie przebaczania i dlaczego w innych religiach ten nakaz prawie nie występuje; i o św. Józefie, ideale mocnego mężczyzny.

12 Pod chórem za dowolną ofiarę można wziąć ze sobą Biuletyn Parafialny.