Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 19.11.2017 (33. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 347

1We wtorek od godz. 20.00 – 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy, która zakończy się Apelem Jasnogórskim.

2W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 17.00 – 17.45 następnie Wypominki z różańcem, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

3Zapraszamy do udziału w nabożeństwach z Wypominkami za zmarłych w dni powszednie przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.45, a w niedzielę o 17.30.

4Zebranie dla rodziców dzieci I-komunijnych w czwartek 23 listopada o godz. 19:00.

5W przyszłą niedzielę będzie można zakupić w zakrystii kartki świąteczne wykonane przez nasze Siostry. Kupując kartkę będzie można wesprzeć budowę Centrum Ruchu Szensztackiego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

6Parafia w Chwaszczynie organizuje duchowe przygotowania przed Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie które odbędą się w styczniu 2019 roku. Spotkanie 22 listopada o godz. 10-tej w małym kościele. Do zabrania foldery wyłożone pod chórem.

7Zapraszamy do wzięcia udziału w 20-tygodniowym programie Strumieni Życia od 6 grudnia do 9 maja 2018 r. Strumienie Życia są pracą nad uzdrowieniem zranień uczuć i relacji pomiędzy ludzkich. Więcej informacji na stronie www.strumieniezycia.pl oraz na naszym profilu Facebook.

8Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego; we wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny; w środę – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; w piątek – św. męczenników Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy; w sobotę – św. Katarzyny Aleksandryjskiej; a w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i możliwość uzyskania odpustu zupełnego przez odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

9W kiosku parafialnym do nabycia najnowsza prasa katolicka - „Gość Niedzielny" i „Źródło”. A w „Gościu”: czy samobójca skazany jest na wieczne potępienie; aż trudno uwierzyć, ale w 2016 roku 5400 Polaków odebrało sobie życie.

10 Pod chórem za dowolną ofiarę można wziąć ze sobą Biuletyn Parafialny.

11 W ostatnim czasie odszedł do Pana † śp. o. Kalikst Szulist, OFMConv, (franciszkanin) l. 80, senior gdyńskiego klasztoru oo. Franciszkanów przy parafii św. Antoniego na Wzgórzu św. Maksymiliana – dobry Jezu a nasz Panie...

Zapraszamy do nas

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Niepokalanego Serca Maryi
w Gdyni-Karwinach
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia

tel. (+48 58) 629 20 46/40

www.parafiakarwiny.pl

e-mail nsmkarwiny@diecezjagdansk.pl

rachunek bankowy:
88 1050 1764 1000 0090 7343 0754

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)