Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 11.03.2018 (04. niedziela Wielkiego Postu)

  • Odsłony: 539

1Witamy serdecznie J.E. ks. Bp. Zbigniewa Zielińskiego, który przeprowadzi w naszej parafii dzisiaj i jutro Wizytację Kanoniczną. Ks. Biskup będzie obecny w niedzielę na wszystkich Mszach św. a popołudniu o godz. 16:00 spotka się z grupami duszpasterskimi. W poniedziałek odwiedzi szkoły na terenie parafii i o godz. 17:00 udzieli Sakramentu Bierzmowania. Nie będzie zatem Mszy św. o godz. 18.30 w poniedziałek.

2O godz. 17:00 dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali wraz z Kazaniem Pasyjnym, które dzisiaj wygłosi do nas Ks. Biskup. Ofiary złożone na tacę w czasie tego nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

3We wtorek wieczorna Adoracja NS w kaplicy od godz. 20 do 21.

4W środę prywatna Adoracja od godz. 17:00 w kaplicy. Po niej o 18:30 nowenna do MBNP.

5W czwartek w salce o godz. 19.15 Katecheza Dorosłych. Tematem kolejnego fragmentu Katechizmu będzie: „Wierzę w Boga stworzyciela czyli o różnicy między stwarzaniem z niczego a tworzeniem z czegoś”.

6Spotkanie dla rodziców dzieci do I Komunii św. w czwartek o godz. 19.15 w kaplicy.

7W piątek o godz. 18:00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które będzie prowadził kapłan.

8W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej w następującym porządku: rano po Mszy Świętej o godz. 8.30 w kaplicy; po południu o godz. 17.00 dla dzieci i młodzieży w kościele; wieczorem Osiedlowa Droga Krzyżowa; wyruszymy z naszego kościoła po wieczornej Mszy św. i udamy się w kierunku parafii św. Jadwigi. Prosimy zabrać ze sobą świece.

9Msza św. dla chorych na duszy i na ciele z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie w sobotę o godz. 10:00 w kaplicy.

10Małżonków zapraszamy do Kawiarenki Dialogowej dzisiaj o godz. 16.30 do salki. Tematem tego spotkania będzie „Miłość w praktyce – na co dzień".

11Przygotowujemy świąteczne dary dla potrzebujących. Można je składać w kaplicy (w dzień powszedni i w kościele w niedzielę) przy bocznym ołtarzu do wystawionego kosza. Prosimy o żywność, słodycze i środki czystości. Za odzież dziękujemy. Caritas parafialny będzie te dary wydawał przed świętami.

12Za tydzień zbieramy ofiary do puszek na rozpoczęcie prac przy ogrzewaniu w naszym kościele.

13W kiosku parafialnym do nabycia aktualny numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Źródła” a także „Galilei”. Można też nabyć wielkanocne świece paschalne po 10 zł, oraz w zakrystii i w sklepiku w cenie 5 zł książeczkę z tekstem Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej którą śpiewamy w piątek rano.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)