Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 01.04.2018 (Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego)

  • Odsłony: 461

1Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim, którzy przyczynili się w minionym WIELKIM TYGODNIU do tego, że możemy w sposób uroczysty świętować WIELKANOC. Dziękujemy młodzieży z wolontariatu parafialnego, i naszym Siostrom i księżom za przygotowanie pięknego Grobu Pańskiego i Ciemnicy, Służbie Liturgicznej za piękne przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. „Bóg zapłać” za wszystko.

2Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do puszek celem wsparcia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz innych wyższych uczelni katolickich w naszej Ojczyźnie.

3Nowennę do Miłosierdzia Bożego wraz z Koronką odmawiamy przed Mszą Świętą wieczorną. Dzisiaj i jutro o godz. 17:45 a w dzień powszedni o 18:00. Przyszła niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wraz z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

4Przyszła niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wraz z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5W sobotę na godz. 8:00 zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca, po Mszy świętej różaniec i spotkanie wielkanocne w salce.

6W niedzielę za tydzień 8 kwietnia w 8 rocznicę tragedii, na Sumie parafialnej będziemy modlili się za wszystkich którzy zginęli w Smoleńsku.

7Zespół Szkól Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni Obłużu przypomina o trwającej rekrutacji na rok szkolny 20118/2019. Informujemy, że prowadzony jest również nabór do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej.

8Z uwagi na oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9„Gość Niedzielny” dzisiaj wyjątkowo do nabycia w zakrystii.

10Wszystkim życzymy błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa.

11W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Alfreda Hoeft, l. 75, z ul. Brzechwy 5. W intencji śp. zmarłych naszych parafian, a także wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)