Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 15.04.2018 (03. niedziela wielkanocna)

  • Odsłony: 370

1Dzisiaj przypada dzień modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Szczególnie prosimy o modlitwę za kleryków i przełożonych naszego Gdańskiego Seminarium Duchownego.

2Comiesięczne spotkanie wszystkich tych, którzy w sercu i duszy czują się Pielgrzymami odbędzie się dzisiaj. O godz. 18:00 Msza św. później w kaplicy konferencja pt. „Czegoś się boisz?”, adoracja NS i spotkanie w salce.

3W najbliższym tygodniu będziemy obchodzić w Polsce X Tydzień Biblijny. Dzisiaj w całym kraju Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, a u nas zapraszamy od godz. 11 do 19:30 na "Słowo na plaży" na plażę miejską w Gdyni naprzeciw muzeum Marynarki Wojennej.

4Dzisiaj zbiórka do puszek na inwestycje w naszym kościele. Informujemy też, że w Poniedziałek Wielkanocny na KUL i uczelnie katolickie zebraliśmy 1.350,72 zł. Tydzień temu na Gdański Caritas zebraliśmy 1.027,38 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po wieczornej Mszy św.

6We wtorek i środę jak zawsze adoracja NS. W środę nowenna do MBNP.

7W piątek o 18:00 zapraszamy na „Koronkę do Miłosierdzia Bożego”.

8Zapraszamy na parafialną katechezę dorosłych. Temat: „Bóg-Honor-Ojczyzna, patriotyzm czy nacjonalizm”. Spotkanie w salce, w piątek o godz. 19:15, po wieczornej Mszy św.

9W sobotę o godz. 10:00 Msza św. w intencji chorych z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie na duszy i na ciele. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym i o ułatwienie im dotarcia do naszej kaplicy.

10Zbliża się wyjazd parafialnej pielgrzymki do św. Józefa w Kaliszu i do Matki Bożej w Oborach. Zainteresowanym przypominamy, że wyruszamy w najbliższy piątek o godz. 5:30 z pod naszego kościoła. Powrót planowany jest w sobotę w godzinach wieczornych. Szczegółowe informacje u o. Jacka.

11W nadchodzącym tygodniu są wolne intencje mszalne!

12 Za tydzień w niedzielę o godz. 10:00 w kaplicy Msza św. dla rodziców i dzieci które 6 maja przyjmą I Komunię Świętą.

13W kiosku parafialnym do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Źródło”.

14Informujemy, że drużyna księży Archidiecezji Gdańskiej zdobyła na XIV Mistrzostwach Polski Piłki Nożnej w Białej Podlaskej III miejsce! Księżom zawodnikom gratulujemy!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)