Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 12.08.2018 (19. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 462

1W naszej parafii witamy wczasowiczów, którzy przybywają z różnych stron Polski. Życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku.

2W poniedziałek 13 sierpnia po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.30, nabożeństwo fatimskie z procesją dokoła kościoła. Prosimy o przyniesienie świec. Będzie to jednocześnie oficjalne zakończenie Pielgrzymki. Zapraszamy na nabożeństwo odprawiane wspólnie z pielgrzymami Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasna Górę.

3Tradycyjnie w sierpniu podejmujemy miesięczną abstynencję od napojów alkoholowych. Zachęcamy do wpisywania zobowiązań w księdze abstynenckiej.

4We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Jest to jeden z tych dni w ciągu roku gdzie mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Będziemy błogosławić zioła i kwiaty.

6Metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź obchodzi dzisiaj 73 urodziny. Pamiętamy w modlitwie o pasterzu diecezji.

7Mamy jeszcze kilka wolnych intencji na najbliższy tydzień, także na najbliższą niedzielę.

8Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i inne uczelnie katolickie w naszym kraju, natomiast za tydzień zbiórka na inwestycje w naszym kościele.

9Kalendarz liturgiczny: w piątek – św. Jacka, kapłana. To dzień imienin ks. Jacka Nawrota - pamiętajmy o modlitwie z jego intencji.

10Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa niedzielnego” oraz „Źródło”. W Gościu, artykuł o śmierci św. Maksymiliana, którego spojrzenia nie potrafili znieść oprawcy oraz o dopalaczach, jak bronić się przeciw tym śmiercionośnym środkom.

11W tym tygodniu odeszła do Pana + śp. Bożenna Wojniusz, lat 70; z ul. Baczyńskiego 4. Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)