Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 27.01.2019 (03. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 502

1W naszej parafii zakończyliśmy okres kolędowy czyli wizyty duszpasterskie w domach i mieszkaniach parafian. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy razem z kapłanem modlili się w intencji swojej rodziny, domu i mieszkania. Po feriach podsumowanie poprzedniego roku duszpasterskiego, w tym również kolędy.

2Jeszcze dzisiaj po każdej Mszy św. można zgłaszać chęć przyjęcia kolędy w terminie dodatkowym, czyli jutro w poniedziałek od godz. 17:00.

3Od środy powracamy do wieczornych Mszy św. o godz. 18:30. .

4We wtorek o godz. 20:00, a w środę o godz. 17:00 Adoracja NS. W środę o 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5W poniedziałek 28 stycznia o godz. 19:15 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

61 lutego przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź św. podczas każdej Mszy św., a po południu w godz. 16.30 - 17.00 dla dzieci i młodzieży.

7Chcemy zainaugurować spotkania w ramach filmowego klubu dyskusyjnego. Zapraszamy w piątek na godz. 19:15 do salki parafialnej na projekcję filmu „Dekalog 7” i rozmowę o odpowiedzialności za słowo i dobro wspólne.

8W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy Świętych sprawowanych w naszej świątyni o godzinie 7.00, 8.00, 9.00, 17.00, 18.30 poświęcimy gromnice – świece wotywne zapalane ku czci Matki Bożej. Msza św. w intencji naszych Sióstr zostanie odprawiona o godz. 9:00. Tego dnia zebrane ofiary przeznaczamy na pomoc Siostrom Zakonnym, które prowadzą życie kontemplacyjne. Chcemy wspomóc klasztory w Gdyni Orłowie, Żarnowcu, Grabowcu i Sycowej Hucie.

10W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy członków Żywego Różańca na Mszę św., wspólny różaniec i nowennę Pięciu Pierwszych Sobót miesiąca.

11W maju organizujemy „Rekolekcje z Maryją w drodze do Medjugorie”. Termin od 13 do 20 maja. Koszt 1600zł. Oprócz stałego pobytu w Medjugorie będzie też wyjazd do Dubrownika. Informacje i zapisy w zakrystii lub u o. Jacka.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)