Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 03.02.2019 (04. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 726

1Jutro w poniedziałek o godz. 9:00 zaczniemy rozbierać w kościele świąteczne dekoracje – choinki i żłóbek. Prosimy do pomocy panie i panów, aby wszystko sprawnie poszło, tym bardziej, że również jutro rozpoczynamy drugi etap prac przy ogrzewaniu naszego kościoła. Jutro rano przygotujemy kościół do skuwania drugiej części posadzki.

2We wtorek o godz. 20:00, a w środę o godz. 17:00 Adoracja NS. W środę o 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3W tym tygodniu pierwszy Czwartek Miesiąca. W naszej parafii comiesięczna pierwszo czwartkowa adoracja i Msza święta w intencji kapłanów i sióstr pracujących w naszej parafii i pochodzących z tej parafii. Będziemy też modlili się o nowe i święte powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Msza św. zostanie poprzedzona odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i dalej Adoracją Najświętszego Sakramentu aż do wieczornej Mszy św. Z naszej kapłańskiej strony bardzo dziękujemy wiernym za tą inicjatywę i modlitwę.

4Zapraszamy dzieci nas bal karnawałowy w sobotę 9 lutego na godz. 16:00. Można przynieść coś słodkiego i coś do picia.

5W maju organizujemy „Rekolekcje z Maryją w drodze do Medjugorie”. Termin od 13 do 20 maja. Koszt 1600zł. Oprócz stałego pobytu w Medjugorie będzie też wyjazd do Dubrownika. Informacje i zapisy w zakrystii lub u o. Jacka.

6W kiosku parafialnym prasa katolicka a w Gościu Niedzielnym” artykuł o tym że przebaczenie to nie zmiana naszego stanu emocjonalnego, ale decyzja. Jak przebaczyć i dlaczego to takie ważne? W gazecie też artykuł o inicjatywie „Gdynia – Panama” (Gdynia Pana ma!) którą poprowadził razem z młodzieżą nasz wikariusz ks. Piotr Nadolski w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. A pod chórem do wzięcia za dowolną ofiarę nasza gazetka parafialna.

7Zespół Szkół Katolickich w Gdyni Ogłużu informuje o rozpoczęciu rekrutacji do Katolickiej szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Dzień otwarty będzie w sobotę 2 marca od 9:00-15:00. Szkoła jest bezpłatna.

8W tym tygodniu odszedł do Pana † śp. Adolf Mathes, l. 77 z ul. Nowowiczlińska 1; w int. zmarłych naszych bliskich, zmarłych parafian: dobry Jezu a nasz Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)