Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 10.02.2019 (05. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 676

1Dziękujemy za pomoc przy rozbieraniu w kościele świątecznych dekoracji – choinek i żłóbka. Rozpoczęliśmy drugi etap prac przy ogrzewaniu naszego kościoła.

2W poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w kaplicy o godz. 10:00, Msza św. dla chorych na duszy i na ciele z możliwością przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych i modlitwy wstawienniczej Najświętszym Sakramentem.

3We wtorek o godz. 20:00, a w środę o godz. 17:00 Adoracja NS. W środę o 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 18:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia./p>

4W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z cyklu Katecheza dla dorosłych. W tym miesiącu tematem będzie: „Ile człowiek ma warstw czyli o jedności psycho-fizyczno-duchowej”.

5W maju organizujemy „Rekolekcje z Maryją w drodze do Medjugorie”. Termin od 13 do 20 maja. Koszt 1600zł. Oprócz stałego pobytu w Medjugorie będzie też wyjazd do Dubrownika. Informacje i zapisy w zakrystii lub u o. Jacka.

6W kiosku parafialnym prasa katolicka a w „Gościu Niedzielnym” artykuł o zwołaniu Soboru Watykańskiego II sześćdziesiąt lat później. Pod chórem do wzięcia za dowolną ofiarę nasza gazetka parafialna.

7Zespół Szkół Katolickich w Gdyni Obłużu informuje o rozpoczęciu rekrutacji do Katolickiej szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Dzień otwarty będzie w sobotę 2 marca od 9:00-15:00. Szkoła jest bezpłatna.

8Zespół Szkół Katolickich w Gdyni Obłużu informuje o rozpoczęciu rekrutacji do Katolickiej szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Dzień otwarty będzie w sobotę 2 marca od 9:00-15:00. Szkoła jest bezpłatna. Za zmarłych naszych bliskich, zmarłych parafian: dobry Jezu a nasz Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)