Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 19.05.2019 (05. niedziela wielkanocna)

  • Odsłony: 563

1Wczoraj przypadały 99 urodziny św. Jana Pawła II. Pamiętajmy o podziękowaniu Panu Bogu za tego wielkiego człowieka.

2We wtorek i środę jak zawsze adoracja NS. W środę nowenna do MBNP.

3W piątek o 18:00 zapraszamy na nabożeństwo majowe i wspólne odmówienie „Koronki do Miłosierdzia Bożego”.

4Codziennie w maju przed wieczorną Mszą św. odprawiamy nabożeństwa majowe.

5Dziękujemy wszystkim którzy pomogli przygotować w piątek Wieczór Modlitwy Młodych. W spotkaniu wzięło udział około tysiąca młodych ludzi. Młodzieży i dorosłym, świeckim i księżom dziękujemy za to wspaniałe świadectwo wiary.

6Siostry zapraszają dziewczynki na wakacyjne wyjazdy: szkoła średnia 24-29 czerwca do Zakopanego i 6-11 lipca szkoła podstawowa w Świdrze k/Warszawy.

7Zachęcamy też wszystkich wiernych do prywatnego nawiedzenia naszego kościoła w ciągu dnia na krótką modlitwę.

8W kiosku parafialnym do nabycia najnowszy nr „Gościa Niedzielnego”. A w związku ze zbliżającą się uroczystością Bożego Ciała można nabyć po 2 zł emblematy religijne do przystrojenia okien naszych domów i mieszkań.

9W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: † śp. Władysław Trociuk, l. 71 z ul. Gojawiczyńskiej 3; † śp. Stanisław Dwojewski, l. 72 ul. Makuszyńskiego 54 którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12:00. W intencji zmarłych parafian, a także wszystkich zmarłych z naszych rodzin: dobry Jezu, a nasz Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)