Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 26.05.2019 (06. niedziela wielkanocna)

  • Odsłony: 586

1We wtorek i środę jak zawsze adoracja NS. W środę nowenna do MBNP.

2W piątek o 18:00 zapraszamy na nabożeństwo majowe i wspólne odmówienie „Koronki do Miłosierdzia Bożego”.

3Codziennie w maju przed wieczorną Mszą św. odprawiamy nabożeństwa majowe, od 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe.

4Wspólnota Marana Tha, której moderatorem jest Ks. Prof. Andrzej Kowalczyk, istnieje w naszej parafii od wielu lat. Spotkania grupy odbywają się w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca po wieczornej Mszy Św. Podczas spotkań czytamy fragmenty Pisma Świętego oraz omawiamy je według wskazówek księdza profesora. Opiekunem grupy jest ksiądz Łukasz. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby razem z nami przybliżać się do Boga poznając głębię słów, które PAN kieruje do każdego z nas. Najbliższe spotkanie już jutro o godz. 19.15 w salce parafialnej.

5W Pierwszą Sobotę m-ca na godz. 8.00 zapraszamy członków Żywego Różańca na Mszę św., wspólny różaniec, nowennę Pięciu Pierwszych Sobót, zawierzenie siebie parafii NSM. Po tych celebracjach spotkanie w salce.

6W najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 3:30 w kościele św. Wawrzyńca w Wielkim Kacku, wyruszy piesza Pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską.

7Podajemy do wiadomości wiernych, że dzieci w przyszłym roku otrzymają Sakrament I Komunii św. zostanie udzielony w niedzielę 10 maja o godz. 10:00.

8Siostry zapraszają dziewczynki na wakacyjne wyjazdy: szkoła średnia 24-29 czerwca do Zakopanego i 6-11 lipca szkoła podstawowa w Świdrze k/Warszawy.

9Zachęcamy też wszystkich wiernych do prywatnego nawiedzenia naszego kościoła w ciągu dnia na krótką modlitwę. Nasz kościół jest zawsze otwarty przez cały dzień od 6:30 rano i zamykany po wieczornej Mszy św.

10W kiosku parafialnym do nabycia najnowszy nr „Gościa Niedzielnego”. A w związku ze zbliżającą się uroczystością Bożego Ciała można nabyć po 2 zł emblematy religijne do przystrojenia okien naszych domów i mieszkań.

11W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: † śp. Maria Elert, l. 73 z ul. Makuszyńskiego 13 oraz † śp. o. Władysław Kaszycki SI, l. 91, emerytowany proboszcz parafii św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: dobry Jezu, a nasz Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)