Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 04.08.2019 (18. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 630

1Serdecznie witamy na wśród nas wczasowiczów z różnych stron Polski. Życzymy dobrej pogody i bezpiecznego pobytu.

2Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i inne uczelnie katolickie w naszym kraju.

3W tym tygodniu trzykrotnie będziemy obchodzić święto: we wtorek Przemienienia Pańskiego, w piątek św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy i w sobotę św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

4Są wolne miejsca na wyjazd na Jasną Górę 12 sierpnia na powitanie Gdyńskiej Pielgrzymki. Zapisy i wpłaty po każdej Mszy św. w zakrystii. Przez całą Pielgrzymkę w naszym kościele w łączności z pielgrzymami Apel Jasnogórski. Zapraszamy codziennie o godz. 20:45 do kaplicy. W niedzielę Apel w kościele.

5We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 zapraszamy na Adorację.

6W dniach 16 do 23 listopada organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Więcej informacji i zapisy u ks. proboszcza.

7Kiosk parafialny nieczynny do końca wakacji. „Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii.

8W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)