Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 11.08.2019 (19. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 619

1Serdecznie witamy na wśród nas wczasowiczów z różnych stron Polski. Życzymy dobrej pogody i bezpiecznego pobytu.

2W tym tygodniu 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to jedno ze świat nakazanych czyli obowiązuje nas udział we Mszy świętej. Porządek nabożeństw jak niedziele podczas wakacji. Na wszystkich Mszach świętych będziemy święcić wianki, zioła i kwiaty. Tego dnia uroczyste obchody 99. Rocznicy „Cudu nad Wisłą” – Bitwy Warszawskiej /1920r./.

3We wtorek i w środę Adoracja Najświętszego Sakramentu o stałych porach.

4We wtorek przypada dzień Fatimski, zatem po wieczornej Mszy świętej, różaniec z procesją fatimską. Będzie to także Msza Dziękczynna za tegoroczną Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Uczestniczyć w niej będą tegoroczni pielgrzymi, a my zapraszamy do wspólnego świętowania, zwłaszcza uczestników Apeli Jasnogórskich odprawianych w intencji pielgrzymów.

5W dniach 16 do 23 listopada organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Więcej informacji i zapisy u ks. proboszcza.

6 Kiosk parafialny nieczynny do końca wakacji. „Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii, a w Gościu o istocie pielgrzymowania, czyli że pielgrzymka to wierne odbicie drogi chrześcijanina do nieba.

7W tym tygodniu odszedł do Pana † śp. Bernard Wronikowski, lat 68, z ul. Kruczkowskiego 1. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)