Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 18.08.2019 (20. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 473

1Serdecznie witamy na wśród nas wczasowiczów z różnych stron Polski. Życzymy dobrej pogody i bezpiecznego pobytu.

2Dzisiaj zbiórka do puszek na prace przy naszej świątyni.

3Organizujemy wspólny wyjazd na 14 września do Włocławka na ogólnopolskie spotkanie „Polska pod Krzyżem”. Wyjazd o godz. 7.00 powrót w godzinach wieczornych. Koszt 70 zł. Jest to kontynuacja wspólnej modlitwy za naszą ojczyznę, która dwa lata temu nazywała się „Różaniec do granic”. Zapisy i informacje w zakrystii lub u o. Jacka.

4We wtorek i w środę Adoracja Najświętszego Sakramentu o stałych porach.

5W dniach 16 do 23 listopada organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Więcej informacji i zapisy u ks. proboszcza.

6„Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii, a w nim polecamy refleksje o ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie.

7W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)