Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 08.09.2019 (23. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 468

1Dzisiaj od godz. 15 zapraszamy na festyn „Pożegnanie lata”. Oprócz atrakcji dla dzieci będzie także Kiermasz Książki, za dobrowolną ofiarę. Podczas festynu będzie można wesprzeć leczenie 3-letniej Zuzi z naszej parafii.

2W piątek 13 dzień miesiąca, zatem po Mszy św. wieczornej procesja fatimska dookoła kościoła. Prosimy przynieść domowe kapliczki Matki Bożej .

3Spotkanie dla rodziców dzieci, które 10 maja 2020r. przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 9 września w kaplicy o godz. 19:15.

4Pierwsze po wakacjach spotkanie wspólnoty Marana Tha odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.15 w naszej nowej salce przy zakrystii. Zapraszamy chętnych do poznawania i rozważania Pisma Świętego.

5Młodzież klas pierwszych ze średnich szkół zapraszamy do zapisów na spotkania formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy trwają do 15 września. Prosimy młodzież o zapisywanie się w zakrystii po każdej Mszy św. Pierwsze spotkanie rodziców i młodzieży, która się zapisała, odbędzie się 16 września o 19.15 w kościele. Przygotowaniem zajmuje się ks. Piotr.

6Zapraszamy dzieci na spotkania Oazy Dzieci Bożych, 15 września po Mszy św. o godz. 10.30.

7Zapraszamy młodzież do wspólnoty Ruchu Światło Życie. Pierwsze spotkanie 22 września o godz. 15:00 w salce parafialnej.

8We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

9W sobotę wyjazd do Włocławka na ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”. Organizatorzy proszą o przygotowanie się wcześniej przez spowiedź świętą, a w przed dzień wyjazdu, czyli w piątek o podjęcie postu w intencji Ojczyzny. Prosimy też o zabranie z domu Krzyży, cieplejszych rzeczy, drobnych pieniędzy i jeśli ktoś ma małych składanych krzesełek bądź kocyków do siedzenia. Dla tych którzy nie mogą jechać specjalny program w duchowej łączności z uczestnikami spotkania we Włocławku przygotowali ojcowie franciszkanie. Szczegółowe informacje w gablocie.

10Za tydzień zbiórka do puszek na inwestycje przy naszym kościele zwłaszcza na wykonanie kotłowni i zakup dwóch kotłów zasilających nasze nowe ogrzewanie.

11Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa Niedzielnego” oraz „Źródło”. W „Gościu” artykuł o tym czy katolik może uczestniczyć w wojnie. Czy istnieje wojna sprawiedliwa?

12Zespół redakcyjny Biuletynu Parafialnego po wakacjach wznowił swoją działalność. Można go więc otrzymać po każdej Mszy św. pod chórem za dowolną ofiarę.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)