Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 15.09.2019 (24. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 578

1Dzisiaj zbiórka do puszek na inwestycje przy naszym kościele zwłaszcza na wykonanie kotłowni i zakup dwóch kotłów zasilających nasze nowe ogrzewanie.

2Festynem rodzinnym tydzień temu żegnaliśmy lato przy pięknej pogodzie. W imieniu Parafii i Rady Dzielnicy Karwiny składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali radośnie przeżyć ten dzień. Zwłaszcza s. Edycie i całej ekipie ludzi świeckich.

3W czwartek adoracja w intencji kapłanów w godz. 15 do 18. W miarę możliwości prosimy o ofiarowanie swojego czasu przed Najświętszym Sakramentem.

4Również w czwartek, po wieczornej Mszy św. na spotkanie otwarte zaprasza Akcja Katolicka

5W piątek po Mszy św. wieczornej Katecheza Dorosłych. Zapraszamy do salki na plebanii na rozważanie tematu: Przemienienie śmierci czyli o zmartwychwstaniu.

6Msza św. dla chorych z modlitwą o uzdrowienie na duszy i na ciele w sobotę o godz. 10:00 w kaplicy.

7Młodzież klas pierwszych ze średnich szkół zapraszamy do zapisów na spotkania formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy trwają do 15 września. Prosimy młodzież o zapisywanie się w zakrystii po każdej Mszy św. Pierwsze spotkanie rodziców i młodzieży, która się zapisała, odbędzie się 16 września o 19.15 w kościele. Przygotowaniem zajmuje się ks. Piotr.

8Zapraszamy dzieci na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Dzisiaj po Mszy dziecięcej pierwsze spotkanie w salce. Spotkania wznawia młodzież ze wspólnoty Ruchu Światło Życie. Pierwsze spotkanie 22 września o godz. 15:00 w salce parafialnej.

9We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa Niedzielnego” oraz „Źródło”. W „Gościu” artykuł o tym jak reagować, kiedy dzieci dokonują złych życiowych wyborów. Biuletyn Parafialny można otrzymać po każdej Mszy św. pod chórem za dowolną ofiarę „co łaska”.

11W ostatnim tygodniu odeszła do Pana † śp. Bogusława Kosiarska, l. 83, z ul. Staffa 15. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)