Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 22.09.2019 (25. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 545

1Tydzień temu zebraliśmy do puszek na inwestycje przy naszym kościele 2372,87 zł zwłaszcza na wykonanie kotłowni i zakup dwóch kotłów zasilających ogrzewanie. Za wspieranie tej inwestycji serdecznie dziękujemy.

2Z piątku na sobotę całodobowa adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Jest to modlitwa dziękczynna Panu Bogu i Matce Przenajświętszej, za tegoroczną Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły tutaj.

3W poniedziałek na godz. 9.00 prosimy o pomoc panów przy opróżnianiu pomieszczenia przeznaczonego na naszą nową kotłownię. Zbiórka chcących pomóc przy zakrystii.

4Zapraszamy dzieci na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Dzisiaj po Mszy dziecięcej pierwsze spotkanie w salce. Spotkania wznawia młodzież ze wspólnoty Ruchu Światło Życie. Pierwsze spotkanie dzisiaj o godz. 15:00 w salce parafialnej.

5Ruch Szensztacki i nasze siostry zapraszają na diecezjalne spotkanie Rodziny Szensztackiej, które odbędzie się w sobotę 28.09. w Katedrze oliwskiej. W programie m.in. konferencja, koncert i świadectwa. Szczegóły tutaj.

6We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7Dzisiaj przed kościołem gdyńskie Hospicjum rozprowadza kalendarze na przyszły rok.

8Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa Niedzielnego” oraz „Źródło”. W „Gościu” ranking wartościowych animowanych bajek dla dzieci. Biuletyn Parafialny można otrzymać pod chórem za dowolną ofiarę.

9W ostatnim tygodniu odeszła do Pana: † śp. Wacław Modrzejewski, l. 80, z ul. Nałkowskiej 34 (pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00) oraz † śp. Marek Jakubowski, l. 67, z ul. Makuszyńskiego 15B (pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00). W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin: wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)