Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 20.10.2019 (29. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 646

1Od dzisiaj do środy będą trwały w naszej parafii kilkudniowe rekolekcje związane z obecnością w naszym kościele relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Codzienne Msze święte z konferencją będą głoszone o godz. 10.00 i 18.30 do środy włącznie.

2Dzisiaj zbiórka do puszek na prace inwestycyjne przy naszym kościele. Trwają prace nad wykonaniem kotłowni i zamontowaniem pieców do naszego ogrzewania. A na plebani zamontowano nowe kominy i wywietrzniki zgodnie z obecnymi wymogami budowlanymi. Składamy też Bóg zapłać wszystkim którzy składają swoje ofiary na ten cel do puszek jak i wpłacają na konto parafii.

3Różaniec przez cały październik, 45 min. przed wieczorną Mszą św. czyli o 17:45 a w niedzielę o 17:15. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe do kaplicy we wtorki i czwartki na godz. 17:00. Dziękujemy rodzicom i dzieciom którzy uczestniczą w różańcu.

4We wtorek o 20:00 i w środę o 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5W sobotę uwagi na popołudniowy koncert zespołu wszystkie Msze św. będą odprawione w kaplicy. Na godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła na spotkanie z Bogiem i modlitwę z zespołem NiemaGotu.

6Za tydzień ostatnia niedziela października co oznacza zmianę czasu z letniego na zimowy.

7Ze stolika przy wyjściu z kościoła można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy, aby czytelnie wypisać imiona swoich zmarłych za których przez cały listopad będziemy modlili się na różańcu. Na osobnych kartkach prosimy wypisać imiona – można też nazwiska – zmarłych kapłanów, sióstr zakonnych, osób konsekrowanych za których w sposób szczególny będziemy się modlili w każdy czwartek listopada. Wszystkie wypominki Listopadowe i Roczne składamy w zakrystii lub Biurze Parafialnym. Do rocznych prosimy w miarę możliwości dołączyć ofiarę w wysokości 100 zł. Wypominki Roczne odmawiamy w każdą niedzielę przez cały rok przed Sumą parafialną o godz. 11.50. Zebrane pieniądze przeznaczymy na uruchomienie podłogowego ogrzewania gazowego w naszym kościele.

8Wspólnota braci z Taize zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu, które będzie trwało od soboty, 28 grudnia do środy 1 stycznia. Koszt wyjazdu to 240 zł i koszt biletu PKP do Wrocławia. Spotkanie przewidziane jest dla osób miedzy 16 a 35 rokiem życia. Informacje i zapisy u ks. Piotra.

9Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można kupić „Gościa Niedzielnego”, a w nim artykuł o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci. Biuletyn Parafialny można otrzymać pod chórem za dowolną ofiarę.

10W ubiegłą niedzielę na stypendia dla zdolnych dzieci i młodzieży zebraliśmy 2404,67 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

11W ostatnim tygodniu odszedł do Pana † śp. Grzegorz Dudek, l. 65, z ul. Kruczkowskiego 8. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin – wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)