Menu
A+ A A-

Ogłoszenia parafialne 03.11.2019 (31. niedziela zwykła)

  • Odsłony: 420

1Przez cały listopad nabożeństwa różańcowe z Wypominkami za Zmarłych 45 min przed Mszą świętą wieczorną.

2W I-Czwartek miesiąca prosimy o modlitwę za kapłanów. Adoracja w tej intencji od godz. 15.00 do 18.00. Rozpoczęcie Koronką do Miłosierdzia a zakończenie Różańcem za zmarłych.

3Mamy kilka wolnych intencji mszalnych na godz. 7:00 w najbliższym tygodniu.

4Wierni, którzy pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych w czyśćcu odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Odpust zupełny można uzyskać, jeżeli podczas nawiedzenia cmentarza lub grobu odmówi się Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwę wg intencji Ojca św.

5Ze stolika przy wyjściu z kościoła można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy, aby czytelnie wypisać imiona swoich zmarłych za których przez cały listopad będziemy modlili się na różańcu. Na osobnych kartkach prosimy wypisać imiona zmarłych kapłanów, sióstr zakonnych, osób konsekrowanych za których będziemy się modlili w czwartki listopada. Wszystkie wypominki Listopadowe i Roczne składamy w zakrystii lub Biurze. Do rocznych prosimy w miarę możliwości dołączyć ofiarę w wysokości 100 zł. Wypominki Roczne odmawiamy w każdą niedzielę przez cały rok o godz. 11.50. Zebrane pieniądze przeznaczymy na uruchomienie podłogowego ogrzewania gazowego w naszym kościele.

6Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej – od 30 listopada do 7 grudnia. Są jeszcze wolne miejsca. Spotkanie przed wyjazdem odbędzie się w czwartek 14 listopada o godz. 19:00 w salce na plebani.

7Wspólnota z Taize zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych, które w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Koszt wyjazdu to 240 zł i bilet PKP do Wrocławia. Informacje i zapisy u ks. Piotra.

8Zapraszamy do kiosku parafialnego. W Gościu Niedzielnym o świętych – nie tylko tych, którzy są już w niebie. Także o tym, jak zostać świętym już tu, na ziemi. Biuletyn Parafialny można otrzymać pod chórem za dowolną ofiarę.

9W ostatnim tygodniu odeszli do Pana † śp. Krystyna Chmielarczyk, l. 88,† śp. Edmund Gast, l. 76, z ul. Makuszyńskiego 13. W intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin - wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)